Rozana Radi mbështet Jonida Maliqin para performancës në Eurovision - Bota Sot
Rozana Radi mbështet Jonida Maliqin para performancës në Eurovision

Mediale Vip

Rozana Radi mbështet Jonida Maliqin para performancës në Eurovision

Më: 15 maj 2019 Në ora: 18:03
Rozana Radi

Pos mbështetjes së shqiptarëve për pjesëmarrjen në Eurovision, Jonida Maliqi po merr përkrahjen edhe të këngëtarëve.

Shqipëria do të paraqitet në natën e dytë gjysmëfinale, e cila mbahet nesër (16 maj) dhe këtë vit përfaqësohet nga Jonida Maliqi.

Njëra prej kolegeve që e mbështeti është Rozana Radi, e cila i uroi fat Jonidës nëpërmjet një fotografie në Instagram.

Kujtojmë se finalja e “Eurovisionit” mbahet në Tel Aviv, të shtunën më 18 maj, kurse Jonida Maliqi deri tani ka marrë vetëm komente pozitive.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...