Soni Malaj nuk njihet nga fotoshopi dhe operacionet plastike - Bota Sot
Soni Malaj nuk njihet nga fotoshopi dhe operacionet plastike

Mediale Vip

Soni Malaj nuk njihet nga fotoshopi dhe operacionet plastike

Më: 15 maj 2019 Në ora: 22:29
Soni Malaj

Soni Malaj është një nga këngëtaret që sado që vitet kalojnë ajo e ruan elegancën dhe bukurinë.

Këngëtarja megjithatë ka bërë ndërhyrje kirurgjike në fytyrën e saj. Kjo vërehet edhe në imazhet që ajo poston.

Veç kësaj ajo në fotosesionin e fundit ka përdor mjaftë shumë edhe fotoshopin, saqë duket e tjetërsuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...