Fotoshop trupi? Reagon Bebe Rexha ndaj kritikëve - Bota Sot
Fotoshop trupi? Reagon Bebe Rexha ndaj kritikëve

Mediale Vip

Fotoshop trupi? Reagon Bebe Rexha ndaj kritikëve

Më: 15 maj 2019 Në ora: 23:09
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha ka deklaruar më parë se nuk ka bërë asnjë operacion plastik pasi ka frikë.

Ajo u përfol për paraqitjen e saj në BMI Awards ku u vlerësua me dy cmime. Shumë ndjekës në Instagram komentuan se ka bërë editim të fotografisë dhe Bebe zgjodhi të mos heshtte.

Këngëtarja publikoi një video, të cilën e shoqëroi me tekstin: "Ti nuk mund të editosh një video".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You can’t photoshop a video 💓

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ndjekësit e saj më të mëdhenj e kanë përgëzuar për këtë veprim duke i treguar se kështu mbylli gojën e kritikëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...