Don Phenom zbulon emrin e të dashurës së parë: Isha 13 vjeç ... - Bota Sot
Don Phenom zbulon emrin e të dashurës së parë: Isha 13 vjeç ...

Mediale Vip

Don Phenom zbulon emrin e të dashurës së parë: Isha 13 vjeç ...

Më: 15 maj 2019 Në ora: 23:13
Don Phenom

Shumë artistë hezitojnë të thonë emrat e partnereve të para që kanë patur në jetë, por jo Don Phenom.

Reperi ka vendosur të zbulojë lidhjen e parë të dashurisë, së bashku me emrin e vajzës. Ai ishte pjesë e rubrikës "Haje ose thuaje" në emisionin NIN ku foli hapur pasi e dashura e tij e parë ishte e huaj.

"Kam qenë 13 vjeç, është portorikane, e ka emrin Shaolinë dhe nuk do ta shohë këtë emision", tha Don Phenom dhe pastaj filloi të qeshte me moderatorin.

Ndërsa sa i përket lidhjeve të tij me këngëtaret shqiptare, reperi Don Phenom zgjodhi të mos jepte emra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...