Ganimete Abazi bëhet me veturë të re - Bota Sot
Ganimete Abazi bëhet me veturë të re

Mediale Vip

Ganimete Abazi bëhet me veturë të re

Më: 15 maj 2019 Në ora: 23:43
Ganimete Abazi

Këngëtarja Ganimete Abazi e ka blerë një veturë të re.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ganimete Abazi e ka blerë një makinë të re e cila është e tipit ‘Volkswagen’ .

Këtë e bëri të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, e më pas kolegia e tij Violeta Kajtazi e ka publikuar një foto të Ganes pranë veturës dhe e ka uruar atë.

“E gëzofsh zemër”, ka shkruar Violeta Kajtazi pranë postimit të fotos së Ganimete Abazit pranë veturës së re.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...