Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar - Bota Sot
Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar

Mediale Vip

Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar

Më: 16 maj 2019 Në ora: 09:10
Arbenita dhe Fero

Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar.

Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero.

Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory.

Ai ka shkruar se që nga sot është beqar, ndërsa ka fshirë të gjitha fotografitë me Arbenitën në llogarinë e tij Instagram, duke lënë vetëm një.

Ndryshe çifti ishin bashkë për disa muaj, madje lidhjen e tyre e patën bërë edhe publike.

ImageNdërsa, modelja ende vazhdon t’i mbajë fotografitë me reperin.
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...