Postimi i Julian Dedës indinjon ndjekësit: “ Turp të shohësh një mesazh të tillë…“ - Bota Sot
Postimi i Julian Dedës indinjon ndjekësit: “ Turp të shohësh një mesazh të tillë…“

Mediale Vip

Postimi i Julian Dedës indinjon ndjekësit: “ Turp të shohësh një mesazh të tillë…“

Më: 19 maj 2019 Në ora: 06:22
Julian Deda

Aktori I njohur I humorit nuk e mori mbështetjen që ndoshta priste nga ndjekësit e tij, kur postoi një mesazh kundër komunitetit LGBT.

“E tmerrshme. Prapë kanë dalë në rrugë ata që duan të martohen burrë me burrë? Ikni nga Tirana sot,” ka shkruar ai në Instagram. Komenti I parë kundërshtues erdhia nga një ndjekëse që I thotë: “Sa turp të shohësh një mesazh të tillë nga ana jote Jul! dhe sidomos kur shoh përgjigjet që shkruajnë nga ana tjetër. Nuk janë këto problemet e botës, hapni sytë. Duhet të keni frikë nga njerëzit që komentojnë me këtë lloj injorance dhe këtë lloj agresiviteti. Jam pa fjalë dhe e hidhëruar,”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kujdes...!

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on

Juli I përgjigjet:“Mos u hidhëro. Ky është mendimi im dhe zakonisht nuk kam turp nga mendimet e mia.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat