Luana shfaqi linjat trupore nga qyteti i bukur italian  - Bota Sot
Luana shfaqi linjat trupore nga qyteti i bukur italian 

Mediale Vip

Luana shfaqi linjat trupore nga qyteti i bukur italian 

Më: 19 maj 2019 Në ora: 14:13
Luana Vjollca

Luana po tregohet mjaft aktive Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca është ndër emrat e showbizit, e cila arrin të marrë vëmendje me çdo paraqitje që bënë.

Krahas angazhimeve ditore, Luana po tregohet mjaft aktive edhe në rrjete sociale, duke publikuar imazhe të shumta. Së fundmi, Luana ka vizituar qytetin e bukur të Venecias, me ç’rast ka publikuar një imazh të bukur.

“Bella #Venezia”, ka shkruar Luana, krahas imazhit që ka publikuar sot për 1 mijë e 400 ndjekësit e saj në instagram.

Me flokë të lëshuara dhe syza, këngëtarja ka shfaqur linjat trupore nga qyteti njohur italian. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat