Jonida Maliqi kthehet nga Izraeli, kështu u prit në shtëpi - Bota Sot
Jonida Maliqi kthehet nga Izraeli, kështu u prit në shtëpi

Mediale Vip

Jonida Maliqi kthehet nga Izraeli, kështu u prit në shtëpi

Më: 21 maj 2019 Në ora: 13:22
Jonida Maliqi

Pas rrugëtimit të gjatë në festivalin “Eurovision”, Jonida Maliqi është kthyer në shtëpi.

Jonida Maliqi tre ditë më parë performoi në natën finale të “Eurovision”, ndërsa këtij rrugëtimi i ka ardhë fundi.

Këngëtarja është kthyer në shtëpi, ku edhe iu bë pritje e ngrohtë nga familja, gjë të cilën e tregoi përme rrjeteve sociale.

Me trëndafila të kuq dhe balona, Jonida u prit me shumë dashuri nga familja, ndërsa mbi imazhet që postoi në rrjete sociale ajo shkruan “Kur te presin me dashuri ne shtepi”.

Kujtojmë se fitues i edicionit të sivjetmë të “Eurovisionit” u shpall përfaqësuesi i Holandës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...