Nailek ka sjellë një mega projekt - Bota Sot
Nailek ka sjellë një mega projekt

Mediale Vip

Nailek ka sjellë një mega projekt

Nga: Maksim Gjokaj Më: 21 maj 2019 Në ora: 18:16
Nailek

Nailek ka sjellur projektin e rradhës, por kësaj here shumë në menyrë profesionale. Projekti ,,Sja kanë idenë,, është shkruar nga vetë NAILEK ndërsa muzika nga BledBeats si dhe me një videoklip fenomenal nga VSM. Vlenë të theksohet së ketë projekt e ka mbikqyrur menaxheri i industrisë muzikore Labinot Nuraj.

Videoklipi është publikuar në kanalin më të madh shqiptarë ArkivaShqip. E vecanta e Nailek është se njihet si një nga reperat e paktë që në tekstet e tyre trajtojnë temat sociale.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...