Meghan Markle kërkoi nga Lizzie Cundy t’ja gjente një burrë anglez! - Bota Sot
Meghan Markle kërkoi nga Lizzie Cundy t’ja gjente një burrë anglez!

Mediale Vip

Meghan Markle kërkoi nga Lizzie Cundy t’ja gjente një burrë anglez!

Më: 21 maj 2019 Në ora: 21:18
Meghan Markle dhe Princ Harry

Meghan Markle thuhet se ka kërkuar ndaj Lizzie Cundy që ta ndihmonte t’ja gjente një burrë të famshëm britanik.

Dhe pas gjithë kësaj, me ta takuar Princin Harry, Meghan Markle e vendosi jashtë jetës së saj Lizzie Cundy.

Modelja dhe prezantuesja televizive thuhet se po rrinte me dukeshën e Sussex, pasi ajo i kërkoi asaj që ta shoqëronte në një darkë bamirësie në vitin 2013.

Por aktorja Meghan Markle, e largoi atë më pas qysh kur filloi ta takonte Princin Harry.

Këtë sekret e ka zbuluar vet Lizzie Cundy, ndërsa citon Meghan Markle: ”Ne ishim duke biseduar me çikat dhe ajo [Meghan Markle] më pas tha: ”A e njihni ndonjë djalë të famshëm? – Jam beqare dhe me të vërtetë më pëlqejnë burrat anglezë”.

Cundy më tej pohon t’i ketë thënë Markle:”Ne do dalim dhe do ta gjejmë dikë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat