Aktorja e njohur flet për varësinë ndaj pornografisë - Bota Sot
Aktorja e njohur flet për varësinë ndaj pornografisë

Mediale Vip

Aktorja e njohur flet për varësinë ndaj pornografisë

Më: 22 maj 2019 Në ora: 00:40
Jada Pinkett-Smith

Sot është nënë e dy fëmijëve dhe gëzon martesë të lumtur, por dikur kishte varësi ndaj filmave për të rritur.

Aktorja e njohur amerikane, Jada Pinkett-Smith ka rrëfyer publikisht varësinë që kishte para disa vitesh me pornografinë. Ajo vendosi që të fliste për këtë gjë në emisionin e saj "Red Table Talk" duke shpjeguar se fatmirëisht ka marrë fund.

“Unë nuk isha në lidhje dashurie kur kisha varësi nga pornografia. Unë në fakt ndihem sikur dikur e përdorja 'varësinë'. Tani, mund të them se nuk kisha marrëdhënie të mirë me pornografinë në një moment të jetës time kur po përpiqesha të dukesha si e rritur", tha ajo. Pjesë e emisionit ishin edhe vajza e saj, Ëilloë Smith dhe nëna Adrienne Banfield-Jones, të cilat e dëgjonin me vëmendje.

Jada ka plot 22 vite që shijon martesën me Will Smith, por gjatë adoleshencës ndihej e zbrazët sa i përket lidhjeve emocionale dhe zgjidhjen e gjente tek pornografia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat