Mozzik po vjen me duet, kështu titullohet kënga - Bota Sot
Mozzik po vjen me duet, kështu titullohet kënga

Mediale Vip

Mozzik po vjen me duet, kështu titullohet kënga

Më: 22 maj 2019 Në ora: 08:48
Mozzik

Mozzik ka zbuluar titullin e këngës së re.

Mozzik gjatë ditës së djeshme ka paralajmëruar një duet me Dardanin.

Përmes një postimi në Instagram, reperi ka bërë të ditur se kënga titullohet “Milly Milly”, ndërsa publikohet së shpejti.

“Së shpejti!!!!  A jeni gati ? @dardan #MillyMilly  @omely21 ”, ka shkruar Mozzik.

Për ndryshe, në një prej fotografive, pranë Mozzik dhe Dardanit shfaqet edhe Loredana, e cila mund të këndojë një pjesë të kësaj kënge.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat