Keni menduar të lini duhanin? Robert Berisha ju motivon - Bota Sot
Keni menduar të lini duhanin? Robert Berisha ju motivon

Mediale Vip

Keni menduar të lini duhanin? Robert Berisha ju motivon

Më: 22 maj 2019 Në ora: 15:02
Robert Berisha

Robert Berisha është një ndër këngëtarët më të preferuar në Shqipëri dhe Kosovë. 

Së fundmi, në një emision ka folur për një nga vendimet më të rëndësishme të jetës së tij, lënien e duhanit.

Ai është pyetur nga moderatorja se si arriti të heqë dorë nga duhani, dhe përgjigjia e tij na ka lënë pa fjalë të gjithëve:

“O lëreni cigaren, hani mollë. Definitivisht, hallall s’ja bëj vetes për 20 vitet që kam pirë duhan. Unë jam me antibiotik që një muaj, janë disa barna të përziera, të përgatitura nga një mjek shumë i mirë në Shkup. Kam pas probleme me telat e zërit”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...