U nda nga ylli i Spider-Man, Rita Ora: Dashuria në pritje, me rëndësi karriera - Bota Sot
U nda nga ylli i Spider-Man, Rita Ora: Dashuria në pritje, me rëndësi karriera

Mediale Vip

U nda nga ylli i Spider-Man, Rita Ora: Dashuria në pritje, me rëndësi karriera

Më: 22 maj 2019 Në ora: 17:25
Rita Ora

Pas ndarjes nga aktori i spider-manit Andreë Garfield në mars, superstari i popit Rita Ora ka thyer heshtjen duke zbuluar se ajo tani është larg meshkujve për një të ardhme të paparashikueshme.

Rita Ora thotë se ajo është fokusuar në karrierën e saj dhe jo në dashuri tani për tani. Këngëtarja u nda nga ylli i Spider-Man, Andreë Garfield në mars.

Duke biseduar dje në provën e fundit të veshjes për turneun e saj në arenën e Mbretërisë së Bashkuar, e cila fillon në Cardiff sonte, Rita më thotë: "Kam zbuluar se është shumë e vështirë të bëhesh dikush. Por, për të qenë vërtet e sinqertë me ju, tani një marrëdhënie nuk është përparësia ime kryesore. Por unë nuk dua ta lë këtë në pritje, sepse më vonë dua të kem një familje madhe në të ardhmen”, tha ajo.

Këngëtarja gjithashtu mohoi thashethemet e një romance me Liam Payne, duke thënë se ata janë vetëm ‘miq të ngushtë’. "Unë e di se njerëzit kanë thënë se ka diçka me Liam Payne dhe ai është një nga njerëzit më të mirë që kam takuar ndonjëherë – por ne jemi vetëm miq të ngushtë", sqaroi ajo.

Rita fillon turneun e saj në Mbretërinë e Bashkuar në Cardiff të mërkurën mbrëma. Gjatë bisedës, ajo rezultoi se është bërë një perfeksioniste e pamëshirshme, duke cituar Beyonce si një frymëzim pas shikimit të dokumentarit Netflix të këngëtarit amerikan për ndërtimin e performancës së saj të festivalit Coachella.

"I kam vënë shumë presion vetes. Statistikat janë të mëdha, por dua që performancat e mia të jenë në një nivel me muzikën që po nxjerr. Gjithmonë do të gjej diçka për të rregulluar, edhe nëse të gjithë të tjerët po thonë, ‘Kjo është bërë’”, tha Rita.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat