Nga darkat luksoze në Venezia, Geti i kthehet flisë në Kosovë - Bota Sot
Nga darkat luksoze në Venezia, Geti i kthehet flisë në Kosovë

Mediale Vip

Nga darkat luksoze në Venezia, Geti i kthehet flisë në Kosovë

Më: 22 maj 2019 Në ora: 20:25
Getoar Selimi

Getoar Selimi i njohur për publikun si Geti komentohet tej mase nga mediat rozë.

Reperi që kaloi disa ditë relaksi në Venezia me bashkëshorten e tij, Marinën është kthyer në vendlindjen e tij, Prishtinën.

Madje ai nga hoteli luksoz ku postonte imazhe, i është kthyer tradicionales.

Ai ka postuar një fotografi me menaxherin e tij, teksa të dy shihen me fli përpara dhe bylmet.

Ndryshe, Geti shumë shpejtë pritet të lansojë projekt të ri muzikor.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...