Menaxheri i BabaStars pranon urimin më të bukur për ditëlindje - Bota Sot
Menaxheri i BabaStars pranon urimin më të bukur për ditëlindje

Mediale Vip

Menaxheri i BabaStars pranon urimin më të bukur për ditëlindje

Më: 23 maj 2019 Në ora: 08:21
Menaxheri i BabaStars pranon urimin më të bukur për ditëlindje

Dekorim Sahiti feston ditëlindjen.

Menaxheri i një prej grupeve më të përfolur e suksesshëm në vend, atik BabaStars, e ka pranuar urimin më të bukur me rastin e ditëlindjes.

Bashkëshortja e vëllait të tij Valdrinit e ka publikuar në Instastory një imazh të Dekorit së bashku me mbesën dhe ka shkruar fjalët më të bukura pranë saj.

“Gëzuar ditëlindjen pë xhaxhain më të mirë në botë, të duam”, ka shkruar ajo.

Ndryshe Dekori është po ashtu një mik shumë i afërt i Getoar Selimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...