“Bukuri e përjetshme”, Fadil Berisha ngre në piedestal shqiptaren e parë që ka fotografuar - Bota Sot
“Bukuri e përjetshme”, Fadil Berisha ngre në piedestal shqiptaren e parë që ka fotografuar

Mediale Vip

“Bukuri e përjetshme”, Fadil Berisha ngre në piedestal shqiptaren e parë që ka fotografuar

Më: 23 maj 2019 Në ora: 12:21
Fadil Berisha

Fotografi i njohur shqiptar Fadil Berisha i është kthyer kujtimeve të tij të shumë viteve më parë. Berisha ka ndarë me mijëra ndjekësit e tij në Instagram setin fotografik të realizuar me modelen e parë shqiptare 20 vite më parë.

E bukuroshja që pozon përpara objektivit të Fadil berishës nuk është as më pak e as shumë sesa ish-missi shqiptar Valbona Çoba, e cilësuar si një ndër figurat më të bukura femërore të dekadave të fundit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My first #Albanian model shot nearly 20years ago Valbona Coba timeless #model beauty ❤️

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on

“Modele me bukuri të përjetshme”, e ka cilësuar Berisha modelen shqiptare dhe sigurisht e thënë kjo ka një fotograf që ka fotografaur shumë ikona bukurie ëhstë padyshim një vlerësim i rëndësishëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...