Granit Xhaka publikon imazhin më të bukur të bashkëshortes shtatzënë - Bota Sot
Granit Xhaka publikon imazhin më të bukur të bashkëshortes shtatzënë

Mediale Vip

Granit Xhaka publikon imazhin më të bukur të bashkëshortes shtatzënë

Më: 23 maj 2019 Në ora: 15:19
Granit dhe Leonita

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Nëpërmjet një fotografie të publikuar ditë më parë në Instagram, Granit Xhaka ka njoftuar ndjekësit se ai dhe Leonita, shumë shpejtë do të bëhen prindër.

Pas lajmit të gëzueshëm, çifti nuk po ndalen së publikuari fotografi të bukura të Leonitës shtatzënë.

“Dy dashuritë e mia”, ka shkruar Xhaka pranë postimit të fotos në të cilën bashkëshortja e tij shihet me barkun e rrumbullakosur.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...