Bebe Rexha në kopertinën e revistës së njohur italiane - Bota Sot
Bebe Rexha në kopertinën e revistës së njohur italiane

Mediale Vip

Bebe Rexha në kopertinën e revistës së njohur italiane

Më: 23 maj 2019 Në ora: 17:09
Bebe Rexha

Bebe Rexha ka pozuar për revistën e njohur italiane.

Bebe Rexha përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se imazhi i saj gjendet në numrin e ri të revistës “Grazia Italia”.

Këngëtarja në imazhin e numrit të ri në kopertinën e “Grazia Italia” duket krejt ndryshe prej herave të tjera.

Bebe shprehet e lumtur që është pjesë e këtij numri dhe tha se i duket e pabesueshme, pasi ky numër zakonisht i rezervohet modeleve.

Për ndryshe, Bebe Rexha po punon rreth këngëve të reja, ndërsa po shijon suksesin e projekteve të fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...