Vesa Luma publikon imazh me shokët saj më të mirë - Bota Sot
Vesa Luma publikon imazh me shokët saj më të mirë

Mediale Vip

Vesa Luma publikon imazh me shokët saj më të mirë

Më: 23 maj 2019 Në ora: 18:30
Vesa Luma

Vesa Luma ka një karrierë të suksesshme si këngëtare, por, krahas kësaj asaj i ka ecur mbar edhe në jetën private.

Vesa prej vitesh është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin  ka një djalë.

Këngëtarja shpesh herë publikon imazhe të familjes së saj të mrekullueshme për të cilët edhe bën dedikime.

Edhe së fundi ajo ka postuar një fotografi përkrah bashkëshortit dhe djalit të saj.

“Une dhe dy shokët e mijë të ngushtë” ka shkruar Vesa përkrah imazhit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...