Fustani i hapur gati i zbulon më shumë seç duhet Flaka Krelanit - Bota Sot
Fustani i hapur gati i zbulon më shumë seç duhet Flaka Krelanit

Mediale Vip

Fustani i hapur gati i zbulon më shumë seç duhet Flaka Krelanit

Më: 23 maj 2019 Në ora: 22:57
Flaka Krelani

Flaka Krelani është shfaqur tejet elegante në fotografinë e fundit.

Flaka Krelani ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën vjen tejet atraktive.

Këngëtarja u shfaq e veshur me fustan të zi, i cili ishte goxha i hapur tek gjoksi dhe këmbët.

Meqë ishte i hapur shumë në pjesën e poshtme, fustani ia vinte në pah këmbët seksi të këngëtares, por gati i zbulonte më shumë seç duhej.

Për ndryshe, Flaka komplimetohet vazhdimisht për linjat trupore, për të cilat kujdeset shumë edhe në palestër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...