Jane Fonda pendohet për ndërhyrjet plastike që i ka bërë - Bota Sot
Jane Fonda pendohet për ndërhyrjet plastike që i ka bërë

Mediale Vip

Jane Fonda pendohet për ndërhyrjet plastike që i ka bërë

Më: 24 maj 2019 Në ora: 00:39
Jane Fonda

Në moshën 81-vjeçare, ylli i Holliwood-it, Jane Fonda, është padyshim njëra nga gratë më të bukura në botë. Por, ajo ka bërë disa ndërhyrje.

“Më vjen mirë që dukem bukur për moshën time, por kam bërë operacione plastike”, ka thënë ajo. “Nuk do të gënjej”.

Kirurgjia e saj konsistoi me ndërhyrje rreth syve dhe mjekrës, në mënyrë që të mos ketë shumë rrudha. Por në moshën e saj ajo në fakt dëshiron që të kishte më shumë të tilla dhe përfundimisht pendohet për ndërhyrjet që i ka bërë në rini.

“Në një mënyrë e urrej faktin që kam pasur nevojë për ta ndryshuar veten fizikisht në mënyrë që të ndihesha se jam mirë. Uroj të mos isha ashtu”.

“Më pëlqejnë fytyrat e vjetra. Më pëlqejnë fytyrat e jetuara. E pëlqeja fytyrën e Vanessa Redgrave. Do doja të isha më e guximshme. Por unë jam çfarë jam”. shtoi Fonda.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...