Zbulohet detaji i lindjes së djalit të Kim dhe Kanye - Bota Sot
Zbulohet detaji i lindjes së djalit të Kim dhe Kanye

Mediale Vip

Zbulohet detaji i lindjes së djalit të Kim dhe Kanye

Më: 24 maj 2019 Në ora: 00:44
Familja e Kim dhe Kanye

Është zbuluar certifikata e lindjes së Psalm West!

Djali I lindur së fundmi i Kim Kardashian dhe Kanye West është sjellë në këtë botë nga Dr. Paul Crane, i cili po ashtu ndihmoi edhe në lindjen e fëmijëve të tjerë të çiftit, North, Saint dhe Chicago.

Sipas kësaj certifikate, Psalm është lindur në ora 19:02 të datës 09 maj.

Image

Me Dr. Crane bëhet e ditur se kanë lindur të gjithë fëmijët e familjes Kardashian-Jenner.

Psalm ka lindur përmes nënës surrogate, e cila nuk është e njëjta që e solli në jetë edhe Chicagon. Raportohet se arsyeja ishte për shkak se ajo nuk ishte e disponueshme sërish për çiftin e famshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...