Oriola Marashi dhe Luana Vjollca na tregojnë vetë si kanë qenë vite më parë dhe fotot i shihni këtu! - Bota Sot
Oriola Marashi dhe Luana Vjollca na tregojnë vetë si kanë qenë vite më parë dhe fotot i shihni këtu!

Mediale Vip

Oriola Marashi dhe Luana Vjollca na tregojnë vetë si kanë qenë vite më parë dhe fotot i shihni këtu!

Më: 24 maj 2019 Në ora: 08:18
Oriola Marashi dhe Luana Vjollca

Oriola Marashi dhe Luana Vjollca janë ndër vajzat më të komentuara dhe më seksi shqiptare në showbiz-in shqiptar. Shpesh herë rrëmbejnë vëmendjen e të gjithëve qoftë edhe me postimet e tyre provokuese dhe jo vetëm, pasi nuk janë të pakta sukseset që kanë arrirë. Luana në fushën e moderimit e këngës dhe Oriola Marashi nëmodeling, ku vlen të përmendimin marrëveshjen e saj me Guess, një ndër market më të rëndësishme të modës.

Ndjekësit e tyre, fansat por edhe ata që nuk i “pëlqejnë” shpesh janë kuriozë të shohin se si ishin vajzat para famës apo para disa viteve ku mbase nuk kanë qenë në kulmin e karrierës së tyre. Këtë herë vajzat na tregojnë vetë si kanë qenë vite më pare duke I shpërndarë këto foto në insta story.

Oriola ka shpërndarë një foto nga viti 2017, ndërsa Luana një moment nga ‘photo-shooting’ me fotografin Endrit Mërtiri. Vlen të thuhet se duken në po kaq formë sa sot.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...