Oriola e 'zjarrtë' e shpërthen rrjetin - Bota Sot
Oriola e 'zjarrtë' e shpërthen rrjetin

Mediale Vip

Oriola e 'zjarrtë' e shpërthen rrjetin

Më: 24 maj 2019 Në ora: 22:35
Oriola Marashi

Është ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale, në të njëjtën kohë edhe një nga femrat më tërheqëse shqiptare.

Oriola Marashi është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, e një postim i saj nuk ka munguar as sot, modelja shqiptare ka mahnitur me imazhin e fundit të realizuar në bregdetun shqiptar Vlorë.

Me një foto të ‘zjarrtë’ në ajo ka ekspozuar format trupore veç në bikini, ku ka vendosur të provokojë keq fansat e saj në ‘Instagram’.

Këtë herë ajo është shfaqur me një cigare, teksa pjesën e gjoksit bombastik e ka mbajtur me dorë.

Kjo foto ka bërë që ndjekësit e saj të shpërthejnë në komente nga më të ndryshmet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat