Shyhrete Behluli nis pushimet në Antali, ja kush po e shoqëron - Bota Sot
Shyhrete Behluli nis pushimet në Antali, ja kush po e shoqëron

Mediale Vip

Shyhrete Behluli nis pushimet në Antali, ja kush po e shoqëron

Më: 24 maj 2019 Në ora: 23:49
Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli ka nisur pushimet.

Shyhrete Behluli pas shumë angazhimeve në muzikë ka nisur pushimet e merituara.

Këngëtarja në këto pushime po shoqërohet nga bashkëshorti i saj, Luli si dhe dy vajzat, Engji dhe Gresa.

Image

Ishte Engji ajo e cila publikoi një foto, në të cilën e gjithë familja shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Për ndryshe, “Për ty Nexhmije” titullohet projekti i fundit nga Shyhrete Behluli, në duet me Learta Jakupin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat