Ed Sheeran dhe Justin Bieber nuk e lëshojnë fronin - Bota Sot
Ed Sheeran dhe Justin Bieber nuk e lëshojnë fronin

Mediale Vip

Ed Sheeran dhe Justin Bieber nuk e lëshojnë fronin

Më: 26 maj 2019 Në ora: 06:29
Ed Sheeran dhe Justin Bieber

Pas debutimit në vendin e parë javën e kaluar, kënga e Ed Sheeran dhe Justin Bieber, "I Don't Care" vazhdon sërish të mbajë fronin.

Edhe në javën e dytë, kënga ndodhet në vendin e parë në Mbretërinë e Bashkuar duke mundur çdo këngë tjetër.

"I Don't Care" do jetë pjesë e albumit të 6-të të Ed Sheeran që pritet të dalë në korrik.

Lil Nas X mbetet në vendin e dytë edhe për një tjetër javë me Old Town Road.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat