Emina Cunmulaj viziton vendlindjen, publikon imazhe nga oborri i shtëpisë - Bota Sot
Emina Cunmulaj viziton vendlindjen, publikon imazhe nga oborri i shtëpisë

Mediale Vip

Emina Cunmulaj viziton vendlindjen, publikon imazhe nga oborri i shtëpisë

Më: 26 maj 2019 Në ora: 10:12
Emina Cunmulaj

Emina Cunmulaj ndodhet në Mal të Zi.

Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj ka vendosur që t’i kalojë disa ditë në Mal të Zi, vendin ku edhe ka lindur.

Atë e zuri ora 4 e mëngjesit zgjuar e më pas publikoi disa imazhe nga oborri i shtëpisë, ku dukej edhe shumë e lumtur duke shijuar maksimalisht pamjen.

Emina gjithmonë ke treguar për prejardhjen e saj dhe ka treguar sa krenare është. Këtë e dëshmon sa herë që viziton fshatin ku edhe ka lindur.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat