Adam Levine largohet nga "The Voice" pas 16 sezonesh - Bota Sot
Adam Levine largohet nga "The Voice" pas 16 sezonesh

Mediale Vip

Adam Levine largohet nga "The Voice" pas 16 sezonesh

Më: 26 maj 2019 Në ora: 13:15
Adam Levine

Pas 16 sezonesh Adam Levine po largohet nga "The Voice".

"Unë jam me të vërtetë i nderuar të jem një pjesë e diçkaje që gjithmonë do ta dua për gjithë pjesën tjetër të jetës time,"- shkroi ai në një postim në Instagram.

Levine më herët kishin njoftuar rikthimin në sezonin 17 të "The Voice" së bashku me Shelton, John Legend dhe Kelly Clarkson.

Por vetëm të premten u zbulua lajmi se këngëtari i Maroon 5' do largohej nga emisioni i famshëm.

Ish-gjyqtari Gwen Stefani do të kthehet për të marrë përsipër karrigen e Levine.

Stefani është në një lidhje me Shelton, të cilin e takoi gjatë kohës së emisionit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat