Detaje të pabesueshme nga lidhja: William e trajtoi Kate si shërbëtore - Bota Sot
Detaje të pabesueshme nga lidhja: William e trajtoi Kate si shërbëtore

Mediale Vip

Detaje të pabesueshme nga lidhja: William e trajtoi Kate si shërbëtore

Më: 26 maj 2019 Në ora: 19:28
William dhe Kate

Andrew Morton, autor i librit "William dhe Catherine", i cili doli pak para dasmës së princit dhe dukeshës britanike, pohon se marrëdhënia e tyre ishte katastrofike dhe se miqtë e afërt me çiftin ishin të befasuar kur ata u martuan.

Në fakte, në libër flitet se njerëzit që ishin shoqëruar me Kate dhe William zbuluan se princi e trajtoi gruan e tij të ardhshme si shërbëtore, transmeton KosovaPress.

“Marrëdhënia e tyre ishte me probleme dhe grindje. Willim e trajton Katein si një shërbëtore, jo si një të dashur, "tha një mik i çiftit mbretëror.

Ndryshe, William nuk e përjetoi seriozisht Kate gjatë marrëdhënies së tyre dhe shpesh e injoroi atë në shoqëri. Por pavarësisht lidhjes së turbullt, ata sot konsiderohen si një nga çiftet më të njohura në botë dhe kanë tre fëmijë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat