Flaka Krelani së shpejti sjell “Slay” - Bota Sot
Flaka Krelani së shpejti sjell “Slay”

Mediale Vip

Flaka Krelani së shpejti sjell “Slay”

Më: 30 maj 2019 Në ora: 09:42
Flaka Krelani

Ajo ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale duke sjell imazhe, video dhe mesazhe domethënëse.

Bëhet fjalë për Flaka Krelanin, e cila duket se ka vendosur që të vijë me një projekt të ri muzikor para fansave.

Kështu së paku ka bërë të ditur gjakovarja përmes llogarisë personale në Instagram, ku ka dhënë edhe disa detaje rreth saj.

“Slay”, do të titullohet kënga e re, të cilën do ta shoqërojë me një videon, një pjesë të së cilës tashmë e ka publikuar.

Theksojmë se kënga është krijuar nga XhimiOndeBeat ndërsa xhirimet i ka bërë video kompania “Infilms”.

Ndryshe, Flaka ka paralajmëruar se do të mbajë edhe disa koncerte gjatë verës anembanë trojeve shqiptare dhe në diasporë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat