Fustani gati sa nuk i zbuloi pjesën intime Oriola Marashit - Bota Sot
Fustani gati sa nuk i zbuloi pjesën intime Oriola Marashit

Mediale Vip

Fustani gati sa nuk i zbuloi pjesën intime Oriola Marashit

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 22:18
Oriola Marashi

Oriola Marashi ka provokuar sërish.

Oriola Marashi është shumë e ndjekur në Instagram dhe publikon shpesh foto provokative.

Ato më të komentuarat janë pozat që i merr me bikini, ndërsa Oriola mbetet një prej modeleve më të komentuara të momentit.

Ajo është shfaqur joshëse edhe në foton e fundit dhe fustani gati sa nuk i ka zbuluar pjesën intime.

Si çdo herë komentet ishin të shumta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat