Rihanna dhe miliarderi arab gati për martesë? - Bota Sot
Rihanna dhe miliarderi arab gati për martesë?

Mediale Vip

Rihanna dhe miliarderi arab gati për martesë?

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 15:06
Rihanna dhe miliarderi arab, Hassan Jameel

Rihanna dhe miliarderi arab, Hassan Jameel që nga viti 2017-të kanë qenë cak i mediave. Lidhja e tyre është komentuar gjatë tërë kohës.

Shpeshherë është raportuar që janë ndarë. Po ashtu edhe në kohët e fundit ishte raportuar për një ndarje të çiftit.

Por këtyre thashethemve i ka ardhur fundi pasi që ata janë parë bashkë me familjet e tyre në Itali.

Ata shiheshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Duket se çifti janë të gatshëm ta hedhin një hap më shumë në lidhjen e tyre.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat