Martohen Eliza dhe Bob - Bota Sot
Martohen Eliza dhe Bob

Mediale Vip

Martohen Eliza dhe Bob

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 23:27
Eliza Taylor dhe Bob Morley janë martuar.

Surprizë! – Eliza Taylor dhe Bob Morley janë martuar.

Artistët befasuan fansat me lajmin se ata dy janë bashkë – dhe tani janë burrë dhe grua.

“U martova me shokun tim më të mirë dhe shpirtin tim binjak”, ka shkruar eliza në Twitter.

Image

Kjo është hera e parë që Eliza dhe Bob flasin për marrëdhënien e tyre.

Eliza dhe Bob janë në lidhje që nga viti 2014.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...