Hiti i ri i Butrint Imerit merr dy milionë klikime për dy ditë - Bota Sot
Hiti i ri i Butrint Imerit merr dy milionë klikime për dy ditë

Mediale Vip

Hiti i ri i Butrint Imerit merr dy milionë klikime për dy ditë

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 16:28
Butrint Imeri dhe Kiara Tito

Butrint Imeri është një nga këngëtarët më të suksesshëm shqiptar.

Ai së fundmi lansoi projektin e ri “Hajt Hajt”, një nga këngët më të dëgjuara të momentit që u bë hit brenda ditës.

Kjo dëshmohet edhe me numrin e klikimeve, pasi që për dy ditë ka arritur të dëgjohet vetëm në kanalin Youtube mbi dy milionë herë.

Kjo gjë e ka lumturuar tej mase edhe vet Butrintin, pasi që ai ka postuar një fotografi ku duket i lumtur teksa ka shkruar: 2 milion per 2 dite, qysh mos me kesh?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...