Gent Fatali paralajmëron këngën e re, publikon disa sekuenca - Bota Sot
Gent Fatali paralajmëron këngën e re, publikon disa sekuenca

Mediale Vip

Gent Fatali paralajmëron këngën e re, publikon disa sekuenca

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 20:40
Gent Fatali

Gent Fatali ka paralajmëruar nëpërmjet një videoje se po vjen me këngë të re. Ai me ndjekësit e tij në Instagram i ka ndarë disa sekuenca të këngës e cila do të vijë me një klip tejet verorë.

“Hajde pak ma afer shumë shpejtë”, ka shkruar ai pranë videos duke lënë të kuptohet se pikërisht kështu do të titullohet edhe emri i këngës.

Genti nuk ka zbuluar se kur do të publikohet kënga dhe fansat sigurisht se mezi po e presin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hajde pak ma afer 🏖☀️ COMING SOOOOOON 💣

A post shared by G e n t F a t a l i (@gentfatali) on

“Ma Jolie” titullohet kënga e tij paraprake e cila u prit mirë nga publiku

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...