Gili pozon pranë Big Mamës, të dyja në formë shumë të mirë pas dobësimit - Bota Sot
Gili pozon pranë Big Mamës, të dyja në formë shumë të mirë pas dobësimit

Mediale Vip

Gili pozon pranë Big Mamës, të dyja në formë shumë të mirë pas dobësimit

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 20:42
Gili

Këngëtarja Gili kohëve të fundit ka ndryshuar shumë, pasi ka marrë vendim që të heq disa nga kilogramët e tepruar dhe ia ka dalë mjaft mirë.

Ajo gjatë një interviste ka treguar se i ka humbur 27 kilogramë për 4 muaj dhe kjo falë një diete.

Njësoj na pati befasuar edhe Big Mama dikur e sot të dyja janë bërë bashkë në Turqi. Nga atje Gili me ndjekësit e ka ndarë një foto me Bigin dhe të dyja duken në formë tejet të mirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...