Ami dhe Ermali sjellin pamjet e para nga pushimet - Bota Sot
Ami dhe Ermali sjellin pamjet e para nga pushimet

Mediale Vip

Ami dhe Ermali sjellin pamjet e para nga pushimet

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 21:16
Ami dhe Ermali

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë lënë pas angazhimet në punë, për të pushuar disa ditë.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe nga pushimet.

Çifti u fotografuan pranë pishinës, ku po merrnin rreze dielli, ndërsa zbuluan se destinacioni i pushimeve ishte Beleku.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve, Joelit dhe Sias së vogël, të cilët nuk dihet se a po i shoqërojnë dyshen në pushime.

Për ndryshe, Ermali muajt e fundit ka qenë i angazhuar me shfaqjen e filmit “2 gisht mjaltë” në disa prej kinemave evropiane. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat