Gold AG: Mirë se erdhe në shtëpinë tënde Bill Clinton - Bota Sot
Gold AG: Mirë se erdhe në shtëpinë tënde Bill Clinton

Mediale Vip

Gold AG: Mirë se erdhe në shtëpinë tënde Bill Clinton

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 21:24
Gold AG dhe Bill Clinton

Arian Agushi i ka dëshiruar mirëseardhje Bill Cintonit.

Bill Clinton ka arritur në Kosovë me rastin e 20-vjetorit të çlirimit dhe hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë.

Emra të njohur të estradës shqiptare i kanë dëshiruar mirëseardhje nëpërmjet publikimit të fotografive të ndryshme në rrjete sociale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MIRË SE ERDHE NË SHTËPINË TËNDE ❤️ Bill Klinton 🇺🇸

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Ndër ta edhe Arian Agushi, Gold AG i cili pranë fotos së postuar i ka shkurar edhe disa fjalë.

“MIRË SE ERDHE NË SHTËPINË TËNDE  Bill Klinton “, ka shkruar Goldi pranë fotos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...