Rina Balaj provokon duke vendosur dorën tek pjesa intime - Bota Sot
Rina Balaj provokon duke vendosur dorën tek pjesa intime

Mediale Vip

Rina Balaj provokon duke vendosur dorën tek pjesa intime

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 23:00
Rina Balaj

Rina Balaj është aktualisht ndër rep-artistet shqiptare më të komentuarat.

Ajo me projektet muzikore që po sjell po merr vëmendjen maksimale por nuk janë vetëm ato që e bëjnë të jetë ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.

Rina shpesh publikon foto provokative, madje edhe nga ato në palestër ku në fokus të veçantë ka vithet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍓

A post shared by RINA (@balajrina) on

E së fundmi në Instagram e ka publikuar një imazh po ashtu provokues ku tregon gjuhën dhe vendos dorën pranë pjesës intime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...