Bradley Cooper në klube pas ndarjes nga Irina Shayk - Bota Sot
Bradley Cooper në klube pas ndarjes nga Irina Shayk

Mediale Vip

Bradley Cooper në klube pas ndarjes nga Irina Shayk

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 23:41
Bradley Cooper dhe Irina Shayk

Bradley Cooper është duke e shijuar jetën e tij vetëm pas ndarjes nga Irina Shayk, ai u pa duke frekuentuar një klub në Hollywood.

Aktori 44 vjeçar i Guardians of the Galaxy u kap në disa fotografi me shokët e tij vetëm pesë ditë pasi u dha lajmi i ndarjes së tij nga Irina.

Bradley, që është dominuar shtatë herë për Oscars, ishte duke shkuar në klubin e famshëm Sunset Tower në Los Angeles.

Grupi u largua rreth dy orë më vonë pasi kishin hyrë, sipas TMZ.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...