Harrojeni Rita Orën, motra e saj po ‘dridh’ rrjetin me pozën në bikini - Bota Sot
Harrojeni Rita Orën, motra e saj po ‘dridh’ rrjetin me pozën në bikini

Mediale Vip

Harrojeni Rita Orën, motra e saj po ‘dridh’ rrjetin me pozën në bikini

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 06:31
Rita dhe Elena Ora

Elena Ora ka provokuar në Instagram.

Motra e këngëtares Rita Ora, Elena, është duke pushuar në Bali.

Nga atje ajo po ndan foto të ndryshme me ndjekësit në Instagram ndërsa së fundmi ka ‘djegur’ rrjetin me pozën në bikini.

Elena ndiqet nga një numër jo i vogël në Instagram dhe njihet për stilin e veçantë dhe thjeshtësinë që e karakterizon.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💛💛💛

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...