Eni Koçi me pozë atraktive nga pushimet me Gencin - Bota Sot
Eni Koçi me pozë atraktive nga pushimet me Gencin

Mediale Vip

Eni Koçi me pozë atraktive nga pushimet me Gencin

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 06:33
Eni Koçi

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë nisur pushimet.

Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë vendosur që pushimet t’i kalojnë së bashku.

Pasi jemi në ditët e nxehta të verës, çifti ka zgjedhur një nga bregdetet shqiptare për të pushuar.

Nga atje kanë postuar edhe fotografi dhe në një prej tyre Eni duket tejet joshëse në ballkon.

“Natyrë e bukur ë ?”, ka shkruar ajo pranë fotos.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Natyrë e bukur ë ?

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...