Moderatorja shqiptare ndërpret emisionin për t’i dhuruar puthje partnerit - Bota Sot
Moderatorja shqiptare ndërpret emisionin për t’i dhuruar puthje partnerit

Mediale Vip

Moderatorja shqiptare ndërpret emisionin për t’i dhuruar puthje partnerit

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 08:24
Jonida Vokshi/ Besnik Krapi

Jonida Vokshi së fundi ka pasur një intervistë të veçantë.

Jonida Vokshi së fundi ka intervistuar të fejuarin e saj, Besnik Krapi.

Në emisionin “Personale”, moderatorja shfrytëzoi rastin ta pyeste atë çfarëdo që dëshironte, ndërsa pjesë nga kjo intervistë kanë ndarë në rrjete sociale.

Ajo ndër të tjera e pyet se a do të martohet në shtator dhe a i ka dalë nusja siç e ka dashur.

Krapi i përgjigjet “Nusja është një loçkë”, ndërsa publikoi një video ku Jonida i kërkoi puthje dhe ai ia dhuron gjatë intervistës.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...