Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit - Bota Sot
Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

Mediale Vip

Shyhrete Behluli: Nuk fitoj aq sa mendojnë njerëzit

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 08:49
Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli tash e sa vite i ka qëndruar besnike skenës muzikore.

Shyhrete Behluli meqë ka kaq vite që është pjesë e skenës muzikore, ajo njihet si ndër artistet që fiton shumë nga ky profesion.

Së fundi, këngëtarja ka qenë e ftuar në një intervistë në emisionin “Ftesë në Pesë”, ku bashkë me Leartën folën për duetin e tyre kushtuar Nexhmije Pagarushës.

Shyhretja dhe se muzikën e ka pasion dhe ka të ardhura të mira nga ky profesion, por jo aq sa mendojnë të tjerët dhe se me rëndësi për të është harmonia familjare.

“Falë Zotit kemi edhe të ardhura të mira prej këngës, jo aq sa mendojnë njerëzit, por për një jetë mesatare normale. Nuk mendoj asnjëherë për pasuri se kam dëshirë që së pari të kem një familje të shëndoshë e të jemi mirë me shëndetin, se pasuria nuk ka skaj. Nuk kërkoj të kem shumë, kërkoj të kem harmoni në familje e kjo është në rend të parë. Për të tjerat, çfarë të sjellë Zoti, janë të mirëseardhura”, tha ajo.

Për ndryshe, “Për ty Nexhmije” nga Shyhretja dhe Learta ka marrë afro 2 milionë klikime në YouTube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...