Ardit Gjebrea thotë se dita e çlirimit të Kosovës është një ditë e bekuar për të gjithë shqiptarët - Bota Sot
Ardit Gjebrea thotë se dita e çlirimit të Kosovës është një ditë e bekuar për të gjithë shqiptarët

Mediale Vip

Ardit Gjebrea thotë se dita e çlirimit të Kosovës është një ditë e bekuar për të gjithë shqiptarët

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 09:17
Ardit Gjebrea

Ardit Gjebrea ka disa fjalë për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës.

Ardit Gjebrea përmes një postimi në Instagram, ka uruar shqiptarët për këtë ditë të shënuar.

Moderatori thotë se 20 vite më parë NATO u ka dhënë fund masakrave, meqë rast përfundoi makthi i vrasjeve, dhunimeve e dëbimeve.

“20 vite më parë si sot, NATO i jep fund masakrave të forcave ushtarake dhe policore serbe në Kosovë. Përfundoi makthi i vrasjeve, djegieve, dhunimeve, dëbimeve!
Dita e çlirimit të Kosovës është një ditë e bekuar për të gjithë shqiptarët! U rikthye paqja, drejtësia, dinjiteti!
Gëzuar vëllezër! ♥️”, ka shkruar Gjebrea.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...