Leonora publikon foto të Albright: Zot, faleminderit që po i presim këto ditë - Bota Sot
Leonora publikon foto të Albright: Zot, faleminderit që po i presim këto ditë

Mediale Vip

Leonora publikon foto të Albright: Zot, faleminderit që po i presim këto ditë

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 12:48
Leonora Jakupi

Kosova sot feston 20-vjetorin e çlirimit.

Me rastin e 20-vjetorit të çlirimit, në Kosovë erdhën edhe Bill Clinton dhe Madeleine Albright.

Minuta më parë, Albright ka dhënë një fjalimme rastin e kësaj dite të shënuar, ku u duartrokit nga qindra qytetarë që kanë dalur për t’i nderuar në sheshin “Skënderbeu”.

Image

Këngëtarja Leonora Jakupi ka shkëputur një fotografi nga fjalimi i ish-sekretares së SHBA-së dhe e publikoi në Instagram.

“Zot, faleminderit qe po i presim keto dite!”, ka shkruar ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...