Stresi me urim të veçantë për dy personat e rëndësishëm të tij - Bota Sot
Stresi me urim të veçantë për dy personat e rëndësishëm të tij

Mediale Vip

Stresi me urim të veçantë për dy personat e rëndësishëm të tij

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 12:50
Stresi

Stresi ka uruar nga burgu dy personat e rëndësishëm për të.

Stresi përmes rrjeteve sociale ka uruar babain e tij dhe Lulzim Bashën.

“Sot dy persona të rëndësishēm festojn ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzo!! ”, ka shkruar reperi, duke publikuar një fotografi të të dyve.

Po ashtu, urim special babait të Stresit i ka bërë edhe partnerja e reperit, Keisi, e cila në urimin e saj e quajti të pazëvendësueshëm dhe shkëmb të familjes, vjehrrin. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...