Jo vetëm Mozzik e Loredana, edhe vajza e tyre me ‘Rolex’ në dorë - Bota Sot
Jo vetëm Mozzik e Loredana, edhe vajza e tyre me ‘Rolex’ në dorë

Mediale Vip

Jo vetëm Mozzik e Loredana, edhe vajza e tyre me ‘Rolex’ në dorë

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 18:20
Mozzik dhe Loredana

Mozzik dhe Loredana janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat sjellin pjesë nga përditshmëria e tyre.

Në postimet e tyre, shumë shpesh e shohim vajzën Hanën, për të cilën kujdesen shumë si Loredana, ashtu edhe Mozziku.

Së fundi, reperi ka postuar një fotografi të ëmbël të vogëlushes, në të cilën shihet se ia kishte vendosur në dorë ‘Rolexin’ e tij.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Mozzik është dueti me reperin Dardan, ndërsa “Labirynth” titullohet kënga e fundit nga Loredana. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...